Otázky a odpovědi

Kdy je vhodná doba shánět svatebního fotografa?

Dobrého fotografa je třeba rezervovat minimálně půl roku před obřadem. Já osobně mám již v únoru většinu termínů obsazených.

Fotíte také jen obřad?

Nejkratší variantu svatebního focení mám 8 hodin, což je asi od příprav nevěsty až po první tanec. Kratší varianty se mi bohužel nevyplatí v hlavní sezoně fotit. Mimo hlavní sezónu, nebo mimo soboty, čtvrtky a pátky, se dá na kratším focení dohodnout.

Tisknete fotografie?

U některých svatebních balíčků mám i tištěné fotografie, nebo také luxusní fotoknihy. Není však problém domluvit se na jiném počtu, či rozměrech. Všechny vaše fotografie samozřejmě naleznete na svatebním flash disku a také na mých stránkách v sekci “osobní galerie”, pokud zadáte váš unikátní kód, který ode mne dostanete.

Fotíte i v zahraničí?

Samozřejmě. Nemám problém dojet kamkoli. Avšak je třeba počítat s částkou za dopravu, případně i za ubytování.

Upravujete všechny fotografie?

Ano. Všechny fotografie na flash disku prošly úpravami. Žádné skryté poplatky za následnou úpravu nemám, protože není třeba.

Jak probíhá focení, pokud prší?

Většinou neprší celý den, ale pokud se tak stane, můžeme fotit v interiérech, které jsou nám k dispozici a vytvořit tak originální fotografie. Samozřejmě se dá fotit i v dešti, pokud to nevěstě nevadí. Můžou tak vzniknout zajímavé a netradiční fotografie a ještě se vyblbneme v kalužích jako “za mlada” 🙂

Proč si máme vybrat právě vás?

Dělám svou práci dobře a rád. Jsem férový a na nic si nehraji. Vždy dostanete více fotografií, než je ve smlouvě. Všechny fotografie bez výjimek prochází úpravou, aranžované i retuší. Neúčtuji si žádné další příplatky, protože ode mne dostáváte vždy kompletně hotové dílo. A prý jsem sympaťák a je se mnou sranda 🙂

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy